Dámské náušnice se zvířecím motivem

Jsou mezi námi takoví milovníci zvířat, že se tímto motivem i rádi zdobí. Jednak mezi ně patří děti, ale i mezi námi dospělými se najdou osoby, které uvítají šperky se zvířecím motivem. Někdo má radši romantické tvory jako jsou motýli, zpěvné ptactvo či vážky, jiný zase preferuje silné šelmy jako je lev a tygr, anebo se mu líbí slon či had škrtič. Mnohdy se tyto osoby s těmito živočichy ztotožňují a přáli by si mít jejich vlastnosti.

Někdo další si vybírá šperky podle znamení zvěrokruhu, a v něm se také objevuje řada zvířat: beran, býk, rak, lev, štír, střelec, kozoroh, vodnář a ryby. Šperky motivované faunou se nevyrábí jen z oceli či obecného kovu – jsou vyráběny ze zlata i platiny a zdobené těmi nejvzácnějšími kameny.

My se tentokrát zaměříme na náušnice se zvířecím motivem. Náš e-shop vám jich může nabídnout celou řadu. Výrobce se inspiroval tím, jaká zvířátka mají rády děti, a co by mohlo vyhovovat dospělým. Takže si z nabídky dokáží vybrat obě tyto generační skupiny. Náš sortiment obsahuje náušnice stříbrné 925/1000 s rhodiovaným povrchem pro delší životnost i náušnice z chirurgické oceli 316L v bílém i žlutém provedení, a to s těmito zvířecími motivy: motýl, vážka, slon, ptáček, beruška, žabka, sova, včelka a medvídek; pro poněkud odvážnější dospěláky je tu i zajíček playboy.  Některé z těchto šperků se prodávají po jednom kusu.

A nyní přejděme k malé ochutnávce:

  • Designové ocelové náušnice s motivem vážky jsou vhodné jak pro děti i dospělé, tak i pro dívky a chlapce. Tyto náušnice se prodávají v páru, zapínání je puzetkové.
  • Kruhová náušnice z chirurgické oceli s přívěskem včelky se prodává jak ve stříbrném, tak i v luxusním zlaceném provedení. Přívěsek je ozdoben zirkony. Náušnice mají kloubové zapínání. Prodávají se po jednom kusu, takže je možné nosit je v obou ušních boltcích, anebo pouze jako single.