Dámské náušnice s perlou

Všem ženám nemusí nutně vyhovovat všechny typy náušnic. Jedny preferují pouze klipsy – tedy náušnice, které se na ucho upevní jen pomocí zacvakávacího mechanismu a drží bez toho, že by měla žena propíchnutý boltec. Pro jiné dámy jsou vhodnější náušnice visací, kroužky nebo pecky – často ženy volí podle typu svého obličeje, délky vlasů nebo aktuálního outfitu, ale také třeba podle momentální nálady. A podle příležitosti.

Specifická skupina žen si vybírá náušnice s perlou. A většinou to není kvůli typu šperku, ale právě kvůli té překrásně perleťově lesklé kuličce, která je pokladem vodních živočichů. Mořské perly bývají velmi drahé, ovšem pravé říční perly, které vám můžeme nabídnout na našem e-shopu, budou dostupné peněženkám širokého spektra zájemkyň.

Perla může být buď součástí těla náušnice, může být na šperku zavěšena na jednoduchém kroužku, anebo na různě dlouhém řetízku.

Z jakých perel si můžete vybírat?

  • přírodní sladkovodní perly různých velikostí
  • barva perel může být narůžovělá, bílá, stříbřitě šedá nebo černá
  • kdo by měl zájem o perlu v jiném barevném odstínu, tomu můžeme vyjít vstříc s perlou umělou

Nabízené perlové náušnice jsou všechny ze stříbra, jen náušnice se syntetickou perlou jsou vyrobeny z antialergenní chirurgické oceli.

Náušnice jsou každodenním doplňkem žen a dívek – a dokonce i mužů – a to při formálních i neformálních příležitostech. A je na nás obchodnících, abychom všem umožnili, aby měli z čeho vybírat. Pro inspiraci je tu malá ochutnávka:

  • luxusní ocelové náušnice, v nichž jsou imitace tří perel sestaveny do tvaru sněhuláka – jedná se vlastně o atypický druh náušnice-pecky; puzetkové zapínání; dlouhá životnost, antialergické provedení
  • velmi jemné stříbrné náušnice, kdy perla je zavěšena na drobných kroužcích a doplněna dlouhým řetízkem; zapínání na puzetku