Dámské náušnice s krystalem

K nejkrásnějším náušnicím se zpravidla řadí ty, v nichž je zasazen nějaký kámen – drahokam či polodrahokam, pokud možno s tím nejkrásnějším brusem. Vždyť teprve po vybroušení kámen ožije, rozzáří se prostorem a vynikne jeho přirozená barva a krása. Náušnice s krystalem kupodivu vyhledávají všechny ženy, a to ať jsou zaměření romantického, anebo sportovního. Každá má doma nejméně jedny pro ty nejdůležitější společenské události. A když je zrovna nenosí, otevře alespoň šperkovnici a potěší se pohledem na ně. 

Když na vás, milé manželky, maminky i babičky, zazáří při otevření krabičky lesklý kamínek, rozjasní se vaše oči a vy celé nějak hezky pookřejete. Pak si je nasadíte do uší a náhle záříte celé. A to bude ten pravý důvod tak velkého zájmu žen o náušnice s krystalem. 

Krystaly mohou být čiré jako jsou diamanty, anebo zbarvené jako rubín, safír, ametyst, granát či smaragd. Spousta žen miluje tyto drahokamy, obzvláště jsou-li zasazeny do drahých a ušlechtilých kovů, a pečlivou a citlivou rukou zlatníka a šperkaře jsou z nich vytvořeny originální modely.

Další skupina dam dává přednost stříbru a chirurgické oceli a také krystalům, které jsou pro tyto materiály nejvhodnější. Vzory takových náušnic jsou rovněž originální a nápadité, mnohdy naprosto unikátní – a to od minimalistického provedení až třeba po secesní šperk. V dnešní době se najde jen málo žen a dívek, které náušnice nenosí. Ženy totiž dobře vědí, že vhodně zvolený šperk v uších dokáže správným směrem korigovat obličejové rysy, vyzdvihnout osobitost a podtrhnout ženský půvab. 

V nabídce našeho e-shopu najdete překrásné náušnice ze stříbra s jakostním značením 925/1000 s povrchovým rhodiováním (rhodium je drahý kov, který patří do skupiny platinových; dodává stříbru odolnost, chrání je před černáním a zvyšuje jeho lesk), a také ocelové náušnice ve stříbrném, žlutém i růžovém provedení, doplněné čirými i barevnými zirkony, a to konkrétně v barvě modré, tyrkysové, červené, i v odstínu champagne. Dalším překrásným kamenem, který se dokonale pojí se stříbrným provedením náušnic je černý onyx. Opalizujícími odlesky perleťového nádechu vás uchvátí náušnice s opálem. V neposlední řadě jsou dokonalým zdobným prvkem u každého typu náušnic krystaly Swarovski, které rovněž v našem sortimentu náušnic najdete.