Dámské náušnice single

Jsou mezi námi jedinci, a bývají to muži i ženy, kteří nosí náušnici buď jen v jednom uchu – tedy single náušnici, anebo naopak si k páru původních náušnic pořídí ještě jednu navíc. I na tyto osoby jsme mysleli, a aby nemuseli zbytečně platit za pár, když ho nevyužijí, připravili jsme pro ně nabídku jednotlivých náušnic. Patříte mezi jmenované i vy? Pak si pečlivě prohlédněte náš e-shop, zcela jistě si vyberete, ať už se vám líbí šperky jemné nebo extravagantní.

Kroužky

Pro příznivce klasických kruhů a kroužků jsou připraveny náušnice z chirurgické nerezové oceli 316L, tudíž jsou antialergické a mají dlouhou životnost. Barevné provedení ve stříbrné, zlaté žluté i zlaté růžové. Tyto luxusní náušnice jsou jemnějšího rázu, se vsazenými zirkony. Kameny jsou buď větší a je jich do šperku zasazeno méně, anebo jsou drobnější, ovšem ve větším počtu. Budou slušet hlavně ženám, protože šperk působí velmi elegantně a společensky. Zapínání je kloubové.

Kroužky s přívěskem

Pro toho, kdo má rád, když se mu kolem ucha něco pohybuje, jsme připravili kroužky s přívěskem v různých provedeních. Jste dorostenci a máte vztah k přírodě – pak vás jistě potěší přívěsek ve tvaru včelky se zirkony. Provedení ve stříbrné i zlaté barvě. Materiálem je opět chirurgická ocel a zapínání je kloubové. Dalšími přívěsky jsou: kříž, zdobený několika zirkony; čtyřlístek v kroužku, zdobený jedním zirkonem – luxusní provedení je na výběr opět ve třech barvách; motiv stromu života se zirkony, umístěnými v koruně.

Ovály s přívěskem

Na 3 cm dlouhém štíhlém oválku je navléknut přívěsek v podobě lapače snů. Ten je možné z náušnice sundat a ovál lze nosit bez přívěsku. Materiál: chirurgická ocel; barva: zlatá, stříbrná; zapínání: kloub.

Náušnice pro dvě dírky v boltci

Máte-li v boltci dvě dírky – jednu v lalůčku a druhou po straně ucha, radost vám udělá ocelová single náušnice s řetízkem. Do lalůčku nasadíte kroužek, který je zdobený zirkony. Jeho zapínání je kloubové. Řetízek, který je na kroužku upevněn, je dlouhý 4,5 cm a je zakončený drobnější hvězdičkou, opět se zirkonem. Ta se nasadí do druhé dírky a upevní se puzetkovým zapínáním.