Dámské náušnice se zirkony

Mnohé ženy milují šperky se zirkony (křemičitan zirkoničitý). Třpytí se a jejich odlesky zejména na světle se nápadně podobají třpytu diamantů. Ovšem dají se pořídit za nesrovnatelně nižší ceny. Je možné, že někteří z vás zirkon ještě neznají, a proto si ho pojďme blíže představit: jedná se – ve vztahu ke vzniku Země – o nejstarší známý minerál. Vzorek, který byl nalezen v Austrálii se odhaduje na 4,4 mld. let. Jeho hlavními vlastnostmi jsou tvrdost a diamantový lesk. V přírodě se vyskytuje jak čirý, tak i v modrém, červeném, hnědočerveném i žlutozeleném odstínu a při výrobě šperků se brousí do briliantového brusu.

Náušnice se zirkony se nejčastěji podobají těm s diamanty, ale i s jinými drahými kameny. Někteří šperkaři používají zirkony i k ozdobě náušnic minimalistických, ale častěji se jedná o bohatě zdobené kousky, náušnice luxusní a stylové, inspirované romantismem nebo stylem art deco. Zirkony vyniknou ve spojení se stříbrem, chirurgickou ocelí, bílým zlatem, ale též se zlatem žlutým a růžovým.

A naše nabídka pro vás?

  • Náušnice s čirými zirkony – jsou tu kruhy i náušnice s přívěsky, pecky, jemné stylové i designové, pro skupiny osob, které milují výstřednost, pro děti i mládež, s řadou drobných zirkonů nebo s několika, či dokonce jen s jedním velkým.
  • Náušnice s barevnými zirkony – kdo má rád barevné odlesky, jistě si vybere z nabízeného sortimentu náušnice se zirkony modrými, červenými, tyrkysovými, růžovými, tmavě zelenými, champagne a fialovými.

Naše náušnice se zirkony jsou vyrobeny ze stříbra, z nerezové chirurgické oceli a z rhodiované mosazi.

  • Dámské náušnice Brosway – u tohoto šperku si barevného lesku užijete do sytosti. Jedná se o kroužky, doplněné přívěskem a plné lesklých broušených kamínků. Náušnice jsou vyrobené z rhodiované oceli s luxusní povrchovou zlacenou úpravou. Zdobené jsou zirkony hned několika barev, a kromě toho obsahují zlaté krystaly Swarovski.