Řetízky na krk stříbrné a ocelové

Mnoho žen vybírá šperky především na základě estetických preferencí souvisejících s konkrétním přívěskem nebo náhrdelníkem. Je však vhodné vybírat si vhodný řetízek i podle svého oblečení, aby se hodil do výstřihu. Například pokud se vám líbí výstřihy do V, nasaďte si řetízek, který tuto linii opakuje. Může to být například krátký řetízek s přívěskem nebo dlouhá šňůrka, na jejímž konci bude umístěn přívěsek odpovídající hmotnosti. V případě výstřihů do V dobře poslouží krátké i dlouhé řetízky, důležité je, aby tvořily tvar připomínající písmeno V.

Pestrá nabídka pro všechny

V této kategorii najdete stříbrné řetízky, řetízky z nerezové i chirurgické oceli, bez přívěsků nebo naopak s jednoduchými přívěsky i s mnoha designovými prvky. Každý řetízek podtrhne vaši jedinečnost, doladí váš outfit a zvýší vaše sebevědomí. Důležité je vybrat nejen design a materiál řetízku, ale také zvolit jeho správnou délku. Uspořádání řetězu závisí také na hmotnosti a stavbě těla. Ženy nejčastěji volí řetízky v rozmezí 42 cm – 45 cm. Pro muže je typická délka řetízku 55 cm – 60 cm. Ale například štíhlému muži, vysokému 172 cm a váze 65 kg, stačí 50 cm. Samozřejmě zde záleží i na osobním stylu. Vždy je jednodušší řetízek zkrátit než prodloužit.

Zajímavé řetízky udělají radost

Vyberte si v naší nabídce zajímavé řetízky, které se dokonale hodí k vrstvení s jinými náhrdelníky, k medailonu, přívěsku nebo k nošení samostatně. Každý ze šperků je vyroben z prvotřídního materiálu, důraz se klade na preciznost zpracování, odolnost, trvanlivost a v neposlední řadě i krásu. Řetízky si můžete koupit pro svou radost, ale můžete s nimi udělat radost i svým blízkým. Vybírat můžete tyto šperky pro dospělé ženy i pro malé parádnice, kdy lze zakoupit veselé řetízky s ptáčkem, beruškou či jahůdkou. Fantazii se meze nekladou.

Řetízky jsou skvělým šperkem, který se hodí k jakémukoli outfitu. Můžete je nosit samostatně nebo je kombinovat s jinými šperky, jako jsou stříbrné náušnice nebo náhrdelníky. Nechte se inspirovat naší širokou nabídkou řetízkl a vyberte si ty, které nejlépe vystihují váš osobní styl.