Prsteny z chirurgické oceli

Jedním z nejoblíbenějších šperků jsou prsteny. V naší nabídce najdete dámské, pánské, dětské prsteny, ale i snubní a zásnubní.

Snubní prsteny nemusí být jen ze zlata

Pokud neprahnete po zlatých špercích, ale chcete si říct se svou vyvolenou polovičkou ano, nemusíte zoufat. V nabídce najdete i snubní prsteny z chirugické oceli. Nakupte naši kolekci prstenů z nerezové oceli a najděte si svůj další nezbytný doplněk. Pokud hledáte prsten, který je odolný proti poškrábání, promáčknutí a obecnému poškození, pak je nerezová ocel fantastickou volbou. Tento odolný kov obstojí ve zkoušce času, ale nejen to, vytváří také jedinečnou estetiku prstenu, ideální pro ty, kteří mají elegantní moderní styl. Ať už hledáte křišťálově zdobený prsten nebo obyčejný kovový pásek, prohlédněte si naši kolekci a najdete svět lákavých možností. Zaujmou vás jistě prsteny v provedení rosegold či v kombinaci stříbrné a zlaté barvy.

Prsteny z chirurgické oceli vás zaujmou

Nerezová ocel, která se používá ve všem, od chirurgických nástrojů po hrnce a pánve, je jednou z nejpoužívanějších slitin. Obvykle se skládá ze železa a chrómu s určitým množstvím dalších prvků, jako je nikl, křemík, uhlík a mangan. Jak název napovídá, nerezová ocel je „nerezová“ a nekoroduje, nekoroduje ani se nešpiní jako železo, díky čemuž je vysoce odolná. To však neznamená, že se nemůže zabarvit. Navíc se leskne a vypadá jako jiné dražší bílé kovy, jako je bílé zlato, stříbro nebo platina. Prsteny z chirurgické oceli mají jedinečný design, jsou skvělým dárkem.

Prsten jako dárek

Darování prstenu je zvláštní příležitostí, ať už má znamenat přátelství, sliby nebo zasnoubení. Můžete darovat prsten z chirurgické oceli, který bude reprezentovat váš závazek nebo slib, že se něčeho zdržíte nebo že jste na cestě k něčemu. Prsten můžete prezentovat jako symbol přátelství a oddanosti. Nebo můžete darovat prsten, který bude představovat zásnuby a nadcházející svatbu.

Doporučení: K prstenům se výborně hodí stříbrné náušnice, které dodají vašemu outfitu šmrnc.

 

Pokud nevíte jakou velikost prstenu zvolit, tak klikněte na "Velikost prstenu", kde je vše srozumitelně popsáno.