Stříbrné a ocelové přívěsky

Oživit dekolt, outfit či jen tak ozdobit krk mohou i přívěsky z naší nabídky. Volit můžete přívěsek z materiálů jako je stříbro či chirurgická ocel. V nabídce najdete jednoduché přívěsky s kamínky i složitější ornamenty.

Vyberte si přívěsek k řetízku

Přívěsek je vhodné volit nejen podle svého stylu, ale také podle typu řetízku, který nosíte. Velmi univerzální řetízek, který v závislosti na tloušťce pasuje na většinu přívěsků je takzvaná kostka. Díky geometrickému tvaru se nejlépe hodí pro přívěsek pravidelného tvaru (např. obdélníkový). Kostka vypadá hezčí, když je kratší - nosíme ji tedy s přívěsky umístěnými výše u krku. Pro řetízky typu anker zvolte klidně bohatě zdobený přívěsek. Pozor však na vzhled. Těžký přívěsek a tenký řetízek nejsou nejlepší kombinace a naopak. Masivní řetízek a malinký přívěsek nepůsobí elegantně.

Jak vybrat přívěsek jako dárek?

Vybíráte-li přívěsek jako dárek, je potřeba vybírat nejen podle vzhledu. Při výběru přívěsku na náramek nebo řetízek se můžete řídit: zájmy a preferencemi osoby, kterou chcete obdarovat,  vlastními pozorováními stylu, který preferuje, také podle toho, zda touží mít nejžhavější trendy šperků nebo raději volí nadčasové modely.

Přívěsek, který darujete milované osobě, se může stát i jakýmsi symbolem nebo způsobem, jak vyjádřit určité emoce. Při hledání dokonalého modelu se proto řiďte svými vlastními pocity. Vyberte si přívěsek, kterým můžete svému blízkému sdělit, jak je ve vašem životě důležitý. Pokud jste nenašli přívěsek, který vám umožní vyjádřit to, co máte na srdci, rádi vám s výběrem pomůžeme. Obdarovaný tak získá krásný dárek, který se stane suvenýrem na celý život. Nebojte se udělat krok a vybrat jedinečný šperk pro drahou polovičku. 

Pokud byste chtěli váš outfit doplnit i něčím extra, tak se můžete podívat na naši nabídku elegantních stříbrných náušnic.