Dámské náušnice pecky

Že je náušnic celá řada druhů, to ví každý z vás. A víte také, co se skrývá pod obecně zažitým názvem „pecky“? Tento typ náušnic může mít různé provedení – stylové, designové, retro, vintage, rebel, romantik, s květinovými nebo zvířecími motivy, minimalistické, kulaté, čtvercové i trojúhelníkové, ve tvaru srdce, hvězdy, měsíce i kuličky, s velkými i drobnými krystaly, s přívěskem; překvapit by vás mohly pecky ve tvaru sněhuláka, skutečně tvořeného třemi kuličkami, atd.; avšak všechny je spojuje jeden prvek, a to způsob nasazení do ucha pomocí kolmé hladké tyčinky, na niž se ze zadní strany nasadí zajišťující prvek, nejčastěji ve tvaru motýlka.

Ten se nazývá puzetka, tudíž se jedná o zapínání puzetkové. Pecky jsou univerzálním a nadčasovým doplňkem každé ženy. Ten, kdo má v uchu více dírek, může – kvůli většímu zdobnému efektu – použít víc pecek v jednom boltci najednou. 

Pecky jsou šperk, který sluší každé ženě, a to bez ohledu na věk či styl oblékání. Milé dámy, na našem e-shopu najdete nepřeberné množství náušnic-pecek, které se budou hodit pro každou příležitost. A je jen na vás, zda si vyberete náušnice stříbrné, pozlacené nebo ocelové.

Nabídnout vám můžeme pecky celokovové hladké i s gravírováním, anebo zdobené čirými i barevnými zirkony, z nichž některé jsou velké přes celou náušnici, jiné mají velikost jen několik milimetrů, že nejsou téměř vidět – ovšem prozradí je jejich lesk! Některé pecky jsou ozdobeny syntetickým růžovým nebo tyrkysovým opálem, jiné zase onyxem.

Visací nebo kruhové náušnice mohou při některých příležitostech překážet (v zaměstnání, při sportu, apod.), avšak pecky můžete nosit neustále. Překvapí a potěší vás svým originálním designem a stylovým provedením.

Tip pro vás: 

Designové pecky se dvěma krystaly vytvarovanými z drobných kamínků, přičemž jeden z krystalů sedí na ušním lalůčku a druhý je s ním spojen kovovou tyčinkou a je zadem vyveden dopředu pod boltec – velice efektní provedení, na výběr ve čtyřech barvách.