Pánské náramky stříbrné a ocelové

Šperky nejsou doplňkem určeným pouze pro ženy. Současní muži je používají stejně často zejména proto, že umožňují dotvořit stylizaci a dát jim charakter. Dokonalým příkladem toho jsou pánské náramky, které jsou v našem internetovém obchodě k dostání v mnoha variantách.

Pánské náramky musí ladit s oblečením

U náramků mohou muži počítat se spoustou odlišení co do velikosti, tloušťky, ale i použitých materiálů nebo celkového stylu. Vybrat si můžete stříbrné či ocelové pánské náramky v mnoha designech. Šikovný výběr náramku samozřejmě nestačí. Také byste jej neměli zapomínat kombinovat s dalšími kusy oblečení. Jde přece o to, aby to celé řešení bylo konzistentní samo o sobě. Je vhodné si vybrat mužský náramek, který bude odpovídat stylu vašeho oblečení. Jemnější náramky můžete zvolit k obleku, ke kožené bundě vyberte naopak masivnější šperk. Pamatujte, že pánské náramky se málokdy stanou nejdůležitějším prvkem outfitu. Obvykle slouží pouze jako stylový doplněk, který je třeba pečlivě vybírat.

Jak kombinovat pánské náramky s hodinkami?

Jednoznačně nejproblematičtější je sladění náramků s hodinkami.  V tomto případě máme co dočinění se dvěma ozdobami, které spolu nemusí být konzistentní. Ba co víc, někdy se mezi sebou prostě "srazí". Jak se takovému efektu vyhnout? V první řadě je třeba dávat pozor, abyste to nepřehnali. Nosit masivní hodinky a dva nebo tři silné pánské náramky na jedné ruce je cesta nikam. Nebo k určitému kýči. Pokud bezpodmínečně chcete nosit náramky na stejné ruce jako hodinky, ujistěte se, že nejsou příliš silné. Kromě toho buďte opatrní s barevným schématem. Je vhodné postavit šperky vedle sebe na základě podobnosti. Stříbrný, šedý nebo černý náramek se tedy perfektně hodí ke stříbrným hodinkám. Pokud se jedná o barevné korálky, konečný výsledek bude nepředvídatelný.

Dále se k náramkům, také velmi hodí i pánské prsteny i ty máme v nabídce, tak se můžete podívat.