Dámské stříbrné a ocelové náušnice

Jak vybrat dámské náušnice?

Zde najdete široký výběr náušnic. ✨ Vybírat můžete ze stříbrných či kvalitních ocelových náušnic různých stylů od klasiky v podobě kruhů a pecek přes zajímavé a oblíbené visací náušnice až po trendy náušnice s různými motivy ve tvaru srdce, květin či žádané zvířecí motivy. Skvělou a oblíbenou volbou jsou trendy náušnice značky Brosway, které jsou známé svým precizním zpracováním, odolnými materiály a italským stylovým designem.

Vybrat ty pravé náušnice není zas až tak složité. Při jejich výběru byste ale měli zvážit vzhled budoucího nositele a z jakého materiálu šperk bude. Správně vybrané náušnice vyzdvihnou přednosti obličeje a doplní celkový vzhled. Udělají v podstatě radost dvakrát, jak obdarovanému, tak i vám.

Materiály ze kterých náušnice jsou a které nabízíme:

 • Stříbro – velmi oblíbený materiál, pozor na černání. Kvalitní náušnice by měly mít povrchovou rhodiovou úpravu. Neztratí tak snadno svůj lesk.
 • Chirurgická ocel – oblíbený a odolný materiál. Vzhledem připomíná stříbro, ale je levnější. Zároveň tento materiál obvykle nevadí jedincům s citlivou pokožkou.

Jaký typ náušnic vybrat?

Zde je takový menší návod, jak si vybrat typ náušnic přesně pro vás nebo pro někoho jiného.

Podle tvaru:

Tvar obličeje by měl hrát ve výběru náušnic zásadní roli.

 Existují 4 základní tvary obličeje.

 • Trojúhelníkový obličej – tomuto tvaru sluší všechny typy náušnic. Vyzkoušejte třeba spirálky, které váš vzhled mohou okořenit. Vyhněte se geometrickým tvarům například: čtverec, obdélník nebo trojúhelník.
 • Oválný obličej – tomuto tvaru, budou také slušet téměř všechny náušnice. Můžete experimentovat jak s decentními, tak výraznými typy náušnic. Vyhněte se jen dlouhým náušnicím oválného tvaru, které by příliš zdůrazňovaly tvar vašeho obličeje.
 • Kulatý obličej – u tohoto typu vybírejte náušnice, které váš obličej opticky prodlouží. Hodí se delší visací jakéhokoliv tvaru. Vyhněte se peckám nebo velkým kruhům.
 • Hranatý obličej u tohoto typu je potřeba zjemnit obličej pomocí drobnějších náušnic. Budou vám slušet perličky, pecky i náušnice ve tvaru kapky nebo slzy. Úplně se vyhněte výrazným náušnicím ve tvaru čtverce, obdélníku nebo trojúhelníku.

 

Jak vybrat náušnice - tvar obličeje

Podle délky a barvy vlasů, pleti a oblečení

 • Typ vlasů - kombinujte textury. Když máte vlnité vlasy, volte spíš hladké náušnice. Pokud máte rovné vlasy, jděte do odvážnějších tvarů.
 • Délka vlasů - pro krátké vlasy decentní šperk, pro dlouhé a polodlouhé decentní i delší náušnice. Vyloženě dlouhé, výrazné náušnice patří zejména k slavnostním účesům.
 • Barva vlasů - pro teplé odstíny (žlutá blond barva, odstíny hnědé) se hodí žluté zlato, ke studeným odstínům (platinová, bílá blond barva) spíš stříbro, bílé zlato nebo platina. Brunetkám sluší i růžové zlato.
 • Tón pleti - jižanským typům sluší žluté zlato, bledé krásky by měly sáhnout po stříbru, platině nebo bílém a růžovém zlatu.
 • Oblečení - pro decentně oblékaného člověka decentní šperk, pro milovníky barev a extravagance klidně něco výraznějšího. Všímejte si i oblíbených barev. Pokud si nejste jistí, raději zvolte čistě kovový než výrazně barevný šperk.
Nejprodávanější

48 položek celkem
Dámské stříbrné náušnice JVD SVLE1109XH2RO00 rosegold kruhy
1 727 Kč

Dámské stříbrné náušnice JVD SVLE1109XH2RO00 rosegold kruhy, rhodiované stříbro 925/1000, nádherné třpytivé zirkony, v barvě růžového zlata

SVLE1109XH2RO00
Dámské náušnice Brosway Chakra BHKE044 čtyřlístek
1 404 Kč

Dámské náušnice Brosway Chakra BHKE044 čtyřlístek, chirurgická ocel 316L, nádherné čtyřlístky zdobené krystalkem, moderní pecky

BHKE044
Dámské stříbrné náušnice JVD SVLE0855XH2OR00 rosegold s opálem
1 822 Kč

Dámské stříbrné náušnice JVD SVLE0855XH2OR00 rosegold s opálem, rhodiované stříbro 925/1000, rosegold provedení, syntetický opál

SVLE0855XH2OR00
Dámské ocelové náušnice list se zirkony rosegold
568 Kč

Dámské ocelové náušnice list se zirkony rosegold, chirurgická ocel 316L, ve tvaru lístků osázených zirkony

SSEH-10247/ROSE
Dámské ocelové náušnice rosegold srdíčka
473 Kč

Dámské ocelové náušnice rosegold srdíčka, chirurgická ocel 316L, třpytivá srdíčka v rosegold provedení

SEZHT
Dámské drobné náušnice kroužky rosegold
623 Kč

Dámské drobné náušnice kroužky rosegold, chirurgická ocel 316L, rosegold provedení

GE251
Dámské ocelové náušnice rosegold motýlci
511 Kč

Dámské ocelové náušnice rosegold motýlci, chirurgická ocel 316L, luxusní rosegold provedení, motýlci se zirkony

GE470
Dámské luxusní náušnice z oceli se zirkonem a nápisem
568 Kč

Dámské luxusní náušnice z oceli se zirkonem a nápisem, chirurgická ocel 316L, zapínání na puzetku, rosegold barevné provedení

GE477
Dámské ocelové náušnice rosegold srdíčka se zirkony
568 Kč

Dámské ocelové náušnice rosegold srdíčka se zirkony, chirurgická ocel 316L, krásná srdíčka se zirkony, rosegold

GE479
Dámské luxusní ocelové náušnice rosegold květina
549 Kč

Dámské luxusní ocelové náušnice rosegold květina, chirurgická ocel 316L, nádherné květiny s řetízkem v rosegold provedení

GE569
Dámské decentní náušnice rosegold kroužky
473 Kč

Dámské decentní náušnice rosegold kroužky, chirurgická ocel 316L, rosegold provedení

EH-124
Dámské ocelové náušnice rosegold nekonečno se zirkony
587 Kč

Dámské ocelové náušnice rosegold nekonečno se zirkony, chirurgická ocel 316L, motiv nekonečno, zdobeno zirkony, dvě barevné varianty

612-538
Nahoru
Další produkty