Stříbrné a ocelové náhrdelníky na krk

Šperky jsou způsob, jak dodat eleganci a třídu vašemu stylu. I z obyčejného, každodenního outfitu udělá luxusní outfit. Není divu, že náhrdelník nebo náušnice jsou považovány za perfektní dárek pro elegantní ženy.

Náhrdelník jako dárek k narozeninám

Blíží se narozeniny vaší maminky, sestry, kamarádky nebo drahé polovičky? Šperky budou pro tuto příležitost skvělým dárkem, protože při osobním předání jsou považovány za velmi osobní dárek. Pro milovanou osobu je to dárek, který ukáže vaši oddanost vztahu a ženu jistě potěší. Pokud kupujete dárek pro manželku nebo člena rodiny, bude nejvhodnější prsten. Pro dámy, pokud je nechcete žádat o ruku, bude ideálním dárkem náhrdelník a prsten nechte pro jedinečnou a zvláštní příležitost jako jsou zásnuby. V naší nabídce najdete ocelové i stříbrné náhrdelníky v mnoha stylech.

Vyberte si nový náhrdelník na večírek

Udělejte si radost a pořiďte si nový náhrdelník. Chcete-li náhrdelník na večírek či společenskou akci, u nás si jistě vyberete. Při výběru náhrdelníku k vašemu oblečení volte střídmost. Decentní a přesto výrazný doplněk má zdůraznit váš outfit, vaši osobnost a typ večírku. Při výběru zvažte střih vašeho oděvu. Otevřený výstřih můžete ozdobit náhrdelníkem, kaskádovým řetízkem nebo modelem s velkým přívěskem. Pro kreace sahající až ke krku budou nejlepší volbou krátké řetízky. Místo výrazných barev zvolte černou nebo tmavě modrou. Pokud chcete nosit i náušnice, pamatujte na to, že náhrdelník musí být lehký. Při stylingu na večer se vyhněte velkým a těžkým ozdobám, které odvádějí pozornost od vašeho outfitu. Večerní šperky by měly být pouze doplňkem.

Náhrdelník na každý den

Sportovní a ležérní vzhled nevylučuje nošení elegantních ozdob. Nezapomeňte vytvořit svůj outfit, šperky a doplňky sladit dohromady. Nejnovější trendy jsou jak minimalistické, tak bohaté styly, ve kterých můžete kombinovat mnoho podob různých modelů. Nosíte ráda roláky? Jednoduchý tvar tohoto oděvu doplňte dlouhým jednoduchým náhrdelníkem s přívěskem. Jste fanouškem triček a džínů?  Lehkost a svěžest jim dodají stříbrné nebo nerezové náhrdelníky. Elegantní tón dodá náhrdelník zdobený kamínky.