Dámské minimalistické náušnice

Protože je každý z nás jedinečná osobnost, tak máme také každý jiný vkus. A to se netýká jen oblékání, zařizování domácností a pořizování dalších hmotných statků, ale rovněž výběru šperků. Jeden má rád luxusní briliantové šperky, jiný si nechá nastřelit ocelovou náušnici, leckdo na sebe navěsí různé šňůrky s dětskými korálky a je spokojený, další je zatížený pouze na zlato. Někteří z nás mají rádi zdobné a honosné šperky, zdobené drahými kameny či polodrahokamy, jiní dávají přednost jednoduššímu provedení, takzvaným šperkům minimalistickým. V tomto stylu se prodávají prsteny, přívěsky, náušnice, atd.

Minimalismus je trendy a zajímavě kontrastuje se šperky, které mají náročné zpracování, jsou plné výrazných detailů a zdobené drahokamy. Minimalismus se vyznačuje hladkými, rovnými a jemnými liniemi, geometrickými a dalšími jednoduchými tvary. Je představitelem decentní elegance a optimální alternativou pro ženy i muže, kteří milují jednoduchost současně s dokonalým provedením a s takovými šperky dokáží vytvářet inspirativní outfity.

A my vám nyní představíme některé typy minimalistických náušnic, které má v nabídce náš e-shop.

Materiály, které byly na náušnice použity, jsou stříbro 925/1000 a nerezová chirurgická ocel 316L v antialergickém provedení.

  • Dámské ocelové náušnice Brosway Ribbon ve stylovém designu – tyto minimalistické náušnice znázorňují motiv nekonečna; délka je 5 cm, zlatý barevný odstín, kloubové zapínání
  • Dámské stříbrné náušnice JVD – moderní kruhové náušnice s tepaným vzorem doplní outfit pro každou příležitost: jsou vhodné pro běžné každodenní použití i do společnosti; stříbro je rhodiované, takže má vysokou odolnost; zapínání je bezpečnostní patentové