JVD hodinky

Jasněna Vláhová s.r.o. (JVD) je rodinná firma, která stojí za úspěšnými značkami hodinářského a šperkařského zboží. Tyto produkty dodává do téměř dvou tisíc obchodů v celé Evropě. Cílem firmy je nabídnout produkty co nejlepší kvality a za co nejnižší cenu.

Firma má v nabídce několik značek, mezi kterými jsou:

Lacerta

Lacerta byla první značkou, kterou firma založila v roce 1993. Tyto dámské společenské hodinky jsou vyráběny přímo v Novém Městě a vyznačují se nadstandardní kvalitou použitých komponentů. 

JVD

Zkratka JVD znamená "Jasněna Vláhová Design" a pod touto značkou se nachází veškerý hodinářský sortiment. Najdete zde širokou škálu dětských hodinek JVD Kids’, dámských a pánských hodinek pro dospělé a také rozsáhlé kolekce nástěnných hodin a budíků.

JVD Seaplane

JVD Seaplane jsou extrémně odolné hodinky, vyráběné z nerezové oceli a s vodotěsností až 200 M. Tyto hodinky jsou navrženy pro tvrdé chlapy a jsou připraveny s nimi kdykoliv vyrazit za dobrodružstvím.

Kvalita a cena

JVDse snaží nabídnout produkty co nejlepší kvality a za co nejnižší cenu. Tyto produkty jsou dostupné v téměř dvou tisíc obchodů v celé Evropě.