Dětské stříbrné náušnice

Dětské stříbrné náušnice jsou krásným doplňkem pro každé malé dítě. Navržené tak, aby byly pohodlné a bezpečné pro dětské uši, tyto náušnice jsou vyrobené z kvalitního pravého stříbra a jsou dostupné ve široké škále tvarů a designů, od kroužků po hvězdičky a srdce. Prodáváme širokou škálu dětských stříbrných náušnic, které jsou vhodné pro děti ve věku od několika měsíců do několika let. Dětské stříbrné náušnice jsou ideální jako dekorace pro dětské oblečení nebo jako dárek pro malé děti. Některé z našich dětských stříbrných náušnic jsou navíc opatřeny zámkem, aby se zabránilo jejich vysunutí z ucha.

V naší nabídce převažují náušnice ze stříbra (925/1000), určitá část sortimentu je vyrobena z chirurgické oceli.

A druhy náušnic? Pecky (zapínání na puzetky), klasické i s přívěskem (nejčastější zapínání na bezpečnostní brizuru, anebo na klapku).

Nejvíce se však dětem bude líbit provedení – jedná se o přírodní motivy květinové i zvířecí (medvídci, vážky, zajíček, slůně, motýlci, berušky, ptáčci), ale i hvězdičky a srdíčka. Jiné dětské náušnice jsou jemné a decentní, zdobené čirými i barevnými zirkony, a to v odpovídajícím designu pro různý věk dítěte.