Dětské nástěnné hodiny

První věc, kterou je třeba při nákupu dětských hodin zvážit, je design. Hodiny by neměly být pouze dekorací v dětském pokoji, ale měly by sloužit i jako učební pomůcka.

Nejběžnějším typem dětských hodin jsou analogové hodiny. Obvykle jsou vyrobeny ze dřeva a mají dřevěné kyvadlo, které tiká v rytmu vteřinové ručičky. Pohyb hodin lze nastavit ručně. Analogové hodiny neukazují hodiny a minuty, ale ukazují čas pomocí hodinové a minutové ručičky. Digitální hodiny jsou pro děti obecně snáze čitelné než analogové hodiny, protože ukazují všechna čísla najednou.

Stolní hodiny najdete na našich webových stránkách také v různých tvarech a velikostech a lze je použít jako dekorativní prvky v každé místnosti vašeho domu. V současné době jsou oblíbené jako noční stolky nebo na poličkách či parapetech v dětských pokojích. I zde je důležité, aby byly dobře čitelné pro malé oči, proto doporučujeme vybírat digitální modely místo analogových, protože zobrazují všechna čísla najednou, a ne jedno po druhém jako analogové hodiny. Velmi oblíbené jsou také nástěnné hodiny, protože nejen zdobí dětský pokoj, ale slouží také jako další zdroj informací o aktuálním čase (a někdy i teplotě). K dispozici je mnoho designů